Čajovna za zrcadlem

Kniha návštěv

Captcha
 

Vložené příspěvky

9.5.2022 18:22

Zdeněk

Čajovna je super, ale kdybyste točili pivo, chodili bychom o dost častěji :)


5.2.2022 19:58

Petr D

Po první návštěvě jsem nadšen, kéž by něco takového existovalo, když jsem byl mladší :) Děkuji


21.7.2019 20:41

David

Dobrý den, O Vaší čajovně vím už dlouho, ale až dnes mi vyšlo vás navštívit a rozhodně přijdu zas. Opravdu jsem si užil čas strávený u Vás. Skvělý výběr čajů i her, milá obsluha a příjemné prostředí. Díky


7.5.2019 09:32

Dan

Chodíme sem už po mnoho let, už od doby, kdy čajovna ještě sídlila na starém místě. Velmi příjemné místo s velkým výběrem dobrých čajů a ještě lepším výběrem deskovek na hraní. Obsluha je vždy milá a umí poradit. Jen to původní místo mi přišlo o něco útulnější, také by to možná chtělo obměnit už přeci jen dosti obstarožní nábytek v místnosti se stoly a trochu ji zútulnit. Až na tyto drobné výtky se sem vždy těšíme. Ať se daří!


15.12.2018 15:45

Kristýna

Skvělé místo, milovaná čajovna na hraní deskových her. Příjemné místo, příjemná obsluha a pro mě zaručená relaxace. Jediné, co bych ráda změnila je otevírací doba. Kdyby bylo otevřeno déle, do 23 hodin nebo do půlnoci, naše parta by za to byla vděčná a určitě bychom zůstávali déle. Hluk snad velký nezpůsobujeme. Možná to není možné, ale třeba by bylo a ocenilo by to více lidí a čajovna by byla zaplněná. Třeba by to stálo za menší průzkum mezi návštěvníky :)

23.12.2018 14:23

Čajovna za zrcadlem

Děkujeme za pochvalu, průzkum o prodloužení otevírací doby dělat nemusíme, protože moc dobře víme, že bychom to ocenili my i vy. Bohužel naše provozovna není zkolaudovaná na provoz po 22. hodině, navíc naši domácí, kteří jsou moc hodní a máme je rádi, mají ložnici přímo nad vstupní místností čajovny :( A i když zrovna vaše parta přílišný hluk nezpůsobuje, o jiných se to říct nedá.


23.11.2017 20:17

Jiří Schwertschal

Již jsem čajovnu poněkolikáté navštívil a vždy odcházím spokojen. Obsluha příjemná snaží se maximálně vyhovět vyzná se v tom co dělá, čaje výborné, jídlo vypadalo velice dobře a i tak chutnalo. Výběr her je obrovský vždy nevíme co vyzkoušet dřív. Hlavně není tolik zakouřená jako ostatní čajovny což je velké plus a je tam i klid. Těšíme se s přáteli na další návštěvu.

18.12.2017 10:22

Čajovna za zrcadlem

Děkujeme a také se těšíme :)


27.10.2017 13:28

Filip Tomáš Zajác

Objednali jsme si s výrazným, několikatýdenním, předstihem v čajovně posezení na sobotu 28.10.2017. Máme totiž sraz našeho spolku, který se prostě uskutečnit dle stanov musí. Rozeslaly se pozvánky s místem konání v této "super čajovně" a výsledek? Dnes, jeden den dopředu, nám bylo telefonicky oznámeno že "z provozních důvodů" nemůžou v sobotu otevřít! no Tak super. Jedou sem lidi až ze severních Čech, někteří pojedou rovnou na místo uvedené v pozvánce. Takže teď fofrem zjistit, jestli nám takhle narychlo někdo zarezervuje místo, pak všechno a všechny obvolat a navigovat na nové místo konání. Určitě doporučuji si v této čajovně něco domlouvat každému, kdo má potřebu se před větší akci neúměrně stresovat a vynakládat pak nemalé finanční prostředky na to, aby si vše přeorganizoval. BTW rád bych čajovně připomněl, že pokud uzavírá provozovnu, má to oznámit minimálně tři dny předem, jak vyplývá ze zákona.

30.10.2017 16:57

Čajovna za zrcadlem

Za čajovnu se vám ještě jednou omlouváme za komplikace, snad ty nemalé finanční prostředky nebyly zas tak vysoké. A děkujeme za upozornění na živnostenský zákon, ale ten se vztahuje jen na definitivní uzavření provozovny, nikoliv na jednodenní volno ve státní svátek způsobené nemocemi a jinými nečekanými událostmi. Čajovna


18.10.2017 19:11

Jirka

Za mě nejlepší podnik v Brně, skvěla obsluha, nabídka, atmosféra prostě všechno. Když sem přišel poprvé myslel jsem že umřu blahem ;) jen tak dál. Akorád mi nové dřevěné vylepšení v zadní části příde že zabírá až moc místa a nevejde se tam tolik lidí ale to už je jen malinkatý detail. Už se těším až se zase zastavím.

22.10.2017 21:57

Čajovna za zrcadlem

Děkujeme :) S dřevěným podiem máte do jisté míry pravdu, ale místnost je teď útulnější a zákazníci se tam cítí lépe. Takže jsme upřednostnili kvalitu před kvantitou :)


29.5.2017 19:31

Alenka

Vašu čajovňu sme s priateľom vybrali práve preto, že k môjmu menu pasuje najlepšie. A z plánovaného krátkeho posedenia nad čajom sa stal 7hodinový maratón Summoner Wars. Ochutnali sme skvelé čaje a ešte sme sa aj najedli. Odporúčam všetkými desiatimi.

6.6.2017 10:11

Čajovna za zrcadlem

Přesně proto máme v Summoner Wars všechna dostupná rozšíření ;) Děkujeme za pochvalu a těšíme se na vaši další návštěvu.


22.4.2017 23:17

Josef

Zcela náhodou jsem se synem objevil Vaši čajovnu a ihned se stala našim podnikem nambr van! A salep už je? A bude? Těšíme se!

24.4.2017 18:37

Čajovna za zrcadlem

Děkujeme šťastné náhodě, že vás k nám zavedla :) Salep už je, šlo jen o krátkodobý výpadek.


« Předchozí 1 2 3 4 8 Další »