Čajovna za zrcadlem

Novinky

Vítejte na zahrádce! 17.5.2021

Konečně vás můžeme obsloužit alespoň pod širým nebem! Otevřeno máme denně minumálně do 20:00, ve všední dny otevíráme v 9:00, o víkendech v pravé poledne. Na naší zahrádku před čajovnou se vejdete jen po dvou, pokud chcete přijít ve větším počtu, dejte vědět předem, umíme zajistit i větší stůl ve vnitrobloku.

Májový provoz 6.5.2021

Až budou legální zahrádky, budeme tu pro vás opět denně :) Do té doby otevíráme každou středu 13:00-18:00 a každý pátek 13:00-17:00. Dondite :) 

Lednový koronaprovoz 4.1.2021

Dokud neklesne PES do trojky a my vás znovu nebudeme smět usadit ke stolům, kam patříte, rádi vás minimálně jednou týdně pustíme aspoň k pultu :) Otevřeno bude každou středu od 13:00 do 18:00, pokud vám to nevyhovuje, napište, můžeme se domluvit i na jiný čas.

Aktuální nabídku najdete zde.

Znovuzavření zrcadla a předvánoční prodej 17.12.2020

Dnes vás naposledy můžeme usadit ke stolu, od 18. do 23. prosince přecházíme opět pouze na pultový prodej. Stavte se pro čaj, víno, kávu či jiné dárky, rádi vás tu uvidíme. A deskové hry si můžete půjčit až do příštího roku! Krásné svátky přejeme, buďte zdrávi!

Znovuotevření zrcadla 3.12.2020

Tak vás můžeme opět přivítat uvnitř. Stále však platí některá omezení, max. 4 lidi u jednoho stolu (pokud nejsou ze stejné domácnosti), max polovina celkové kapacity podniku (to se díky 4 lidem u stolu ohlídá snadno) a striktní zavíračka v 22:00. I tak budeme rádi, když si k nám v předvánočním čase najdete cestu a třeba u nás opatříte i nějaké ty dárky. Děkujeme a buďte zdrávi!

Chcete nás podpořit? Nakupte u nás na Vánoce! 9.11.2020

Vypadá to, že nás jen tak znovu neotevřou. Před krachem nás můžou zachránit předvánoční nákupy, takže jestli se místo Alzy rozhodnete podpořit nás, budeme jen rádi :) Co u nás můžete nakoupit?

- poukázky na konzumaci,
- sypané čaje,
- čajovou keramiku,
- zrnkovou kávu
- kávové příslušenství (na objednávku),
- tabák do vodních dýmek,
- vodní dýmky a příslušenství (na objednávku),
- a hlavně deskové hry, máme jich fakt hodně a co nemáme, objednáme :)

Pokusili jsme se většinu této nabídky sepsat do google dokumentu, který naleznete zde.

A pokud se k nám z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit osobně, rádi cokoliv zašleme. Děkujeme za podporu v těžkých časech!

Půjčování deskových her 26.10.2020

Deskovky si u nás bohužel jen tak nezahrajete, proto vám je rádi půjčíme domů. Budeme po vás chtít zálohu (preferujeme hotovost) a při vrácení nějaké drobné půjčovné. Více informací a aktuální seznam her k půjčení naleznete zde.

Provoz za časů koronaviru, upřesnění 18.10.2020

Milí zákazníci!

Protože jsme nejen čajovna, ale i obchod s hrami, čajem, kávou a dalšími dobrotami, můžete (za dodržení všech pravidel) klidně až k pultu, kde vás rádi obsloužíme :) V tomto a dalších týdnech budeme mít otevřeno ve všední dny vždy mezi desátou a devatenáctou hodinou. Těšíme se!

Provoz za časů koronaviru, díl druhý 13.10.2020

Vážení a milí. 

Od středy 14. 10 minimálně do úterý 3. 11. je zakázána přítomnost zákazníků uvnitř provozoven. Budeme tu pro vás aspoň přes dveře prodávat čaj a kávu, víno a deskovky, tabák a uhlí a něco dobrého napečeného pro lepší náladu :) Pro aktuální otevírací dobu sledujte prosím náš facebook, bude to do jisté míry záviset i na počasí.

A samozřejmě budeme rádi, když si zajdete půjčit nějaké naše hry, ať se na ně zbytečně nepráší. Půjčovné je 10 % ze zálohy na týden a pak 5 % za každý další den. Na delších výpůjčkách se domluvíme.

Buďte zdrávi!

Obnovený provoz 25.5.2020

Tak už opět fungujeme naplno. Snídaně, polévky, deserty, vodní dýmky, káva, letní drinky... Dokonce i nějaké čersvé čaje máme, byť je to teď se zásobováním z Asie všelijaké. Dondite :)

« Předchozí 1 2 3 4 11 Další »