Čajovna za zrcadlem

Novinky

Petice na podporu kandidatury Vladimíra Franze 9.8.2012

Někdo by mohl říct, že politika do čajovny nepatří. Stejně jako prý nepatří na spoustu dalších míst. Ale pokud ji zcela vykážeme z našich každodenních životů, zbavíme se možnosti ji ovlivnit a necháme ji v rukou úzké skupiny politických profesionálů. Účast politického neprofesionála v prezidentských volbách by mohla být malým, ale důležitým krůčkem k nabourání současné mocenské hegemonie. Proto u nás najdete petiční archy pro podporu kandidatury profesora Vladimíra Franze na prezidenta České republiky.

Zpětná vazba 15.4.2012

Přestože se stáváme stále oblíbenější čajovnou, neradi bychom usnuli na vavřínech (či čajových lístcích) a rádi bychom se stále zlepšovali. Proto by nás zajímal váš názor na naši čajovnu, který můžete projevit formou tohoto dotazníku.

http://www.survio.com/survey/d/X9Y7O4U9N7W4J6K7C

Předem děkujeme za poskytnutí cenné zpětné vazby

Velikonoční otevírací doba 8.4.2012

O velikonočním pondělí se na vás těšíme od tří hodin, šlehání čajovnic se zakazuje pod trestem polití vodou o teplotě přesně 80 stupňů!

Turnaj ve hře Carcassonne 7.3.2012

V sobotu 10. března se v čajovně uskuteční turnaj ze série Carcassonne Tour, který slouží zároveň jako kvalifikace na mistrovství republiky v této hře. Ale vítáni jsou hráči všech kategorií včetně naprostých začátečníků. Hrát se bude základní sada bez rozšíření, ceny do turnaje věnovala Čajovna za zrcadlem a vydavatel hry Carcassonne, firma Mindok  (část cen se bude losovat mezi všechny zůčastněné). Těšíme se na vás v sobotu v 9:30, bližší informace a přihlášky na http://www.carcassonne-tour.cz/prihlaska/

Rozhovor s majitelem čajovny na GastroTV 12.12.2011

O letních prázdninách jsme natočili pro internetovou televizí GastroTV příspěvek do jejího cyklu Exotika. Na výsledek se můžete podívat sami :)

http://gastrotv.cz/exotika/188-cajovna-za-zrcadlem

Jak si nejlépe zarezervovat místo? 14.11.2011

Spuštěním stránek přibyl další kanál, kterým je možno provádět rezervace. Rozhodli jsme se tedy v tom udělat pořádek. Nejrychlejším způsobem je rozhodně telefon přímo do čajovny (603351619). Nebojte se volat, SMSky nemusíme slyšet. Bohužel máme ve sklepě nestálý signál, takže se může stát, že bude číslo nedostupné. V takovém případě zkuste přímo telefon pana majitele (774351619).

Mimo pracovní dobu nám samozřejmě nemá smysl volat. V takovém případě doporučujeme zeď naší stránky na facebooku, kterou pravidelně kontrolujeme. Relativně nejpomalejší, ale stále ještě spolehlivou cestou je e-mail. Rozhodně nedoporučujeme rezervace přes návštěvní knihu zde na stránkách.

Každopádně každou žádost o rezervaci rádi vidíme a reagujeme na ni. Takže pokud jste se nedočkali odpovědi, zkuste jiný způsob :)

Stránky v provozu 3.11.2011

Je to tak, po téměř roce a čtvrt provozu máme konečně vlastní webové stránky. Samozřejmě se budou ještě vylepšovat a doplňovat, ale už nyní zde naleznete mnoho užitečných a aktuálních informací.

Nový salonek 1.11.2011

Po dlouhém vymýšlení technického řešení a jeho ještě delší realizaci se nám konečně podařilo přebudovat sklad na salonek. Prozatímní kapacita je 6-10 osob kolem jednoho velkého stolu, časem se možná ještě zvýší. Omluvte zatím jistou provizornost a nedotaženost, vše bude časem dotaženo.

Deskové hry na prodej 31.10.2011

Do vánoc zbývají necelé dva měsíce, tak jsme se rozhodli rošířit sortiment. Nově si u nás můžete společenské hry nejen zahrát, ale i zakoupit, a to za příznivější ceny než v klasickém maloobchodě. Pokud na regálu nenajdete vašeho favorita, kontaktujte prosím pana majitele, třeba vám ho sežene :)

Nové tabáky Romman 17.10.2011

Po bok osvědčených klasik El Nakhla a Al Fakher jsme do nabídky zařadili jordánské tabáky Romman. Jedná se o prémiové tabáky určené pro americký trh, v českých a moravských čajovných na ně narazíte jen zřídka. Kvalitní tabákový list je nadrobno nasekán a smíchán s medem, melasou a přírodními aromaty. Chuť je výrazná a dlouhotrvající, při správné manipulaci s uhlíky vydrží i několik hodin. Na výběr je mnoho příchutí od klasických (hrozen, limetka, švestka) až po ty neobvyklé (čokojahoda, mandle, grapefruit).

« Předchozí 1 8 9 10 11 Další »