Čajovna za zrcadlem

Novinky

Nový salonek 1.11.2011

Po dlouhém vymýšlení technického řešení a jeho ještě delší realizaci se nám konečně podařilo přebudovat sklad na salonek. Prozatímní kapacita je 6-10 osob kolem jednoho velkého stolu, časem se možná ještě zvýší. Omluvte zatím jistou provizornost a nedotaženost, vše bude časem dotaženo.

Deskové hry na prodej 31.10.2011

Do vánoc zbývají necelé dva měsíce, tak jsme se rozhodli rošířit sortiment. Nově si u nás můžete společenské hry nejen zahrát, ale i zakoupit, a to za příznivější ceny než v klasickém maloobchodě. Pokud na regálu nenajdete vašeho favorita, kontaktujte prosím pana majitele, třeba vám ho sežene :)

Nové tabáky Romman 17.10.2011

Po bok osvědčených klasik El Nakhla a Al Fakher jsme do nabídky zařadili jordánské tabáky Romman. Jedná se o prémiové tabáky určené pro americký trh, v českých a moravských čajovných na ně narazíte jen zřídka. Kvalitní tabákový list je nadrobno nasekán a smíchán s medem, melasou a přírodními aromaty. Chuť je výrazná a dlouhotrvající, při správné manipulaci s uhlíky vydrží i několik hodin. Na výběr je mnoho příchutí od klasických (hrozen, limetka, švestka) až po ty neobvyklé (čokojahoda, mandle, grapefruit).

« Předchozí 1 8 9 10 11 Další »